« Toukokuu 2018 »
Ma Ti Ke To Pe La Su
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Karkkiuintien tulokset 2016

Tytöt 6v 25vu

  1. Anna Kataja                                     38,44
  2. Venla Tolvanen                                 51,85

 

Tytöt 7v 25vu

  1. Pinja Lehtinen                                   34,51
  2. Tessa Suni                                       36,35
  3. Lotta Kylmälä                                   39,08
  4. Amanda Päärni                                 40,90
  5. Rosa Koho                                       44,69
  6. Aada Tahvanainen                            44,75
  7. Lilja Urpalainen                                 49,41

 

 

Pojat 7v 25vu

 

  1. Aare Leijala                                      33,07
  2. Aapeli Koistinen                               33,22
  3. Jaakko Kauppinen                            34,84
  4. Jaakko Savolainen                           45,48
  5. Tuukka Pohjola                                47,03

Tytöt 8v 25vu

 

  1. Aliinsa Koistinen                               24,70
  2. Miisa Eerola                                     30,42
  3. Roosa Kuparinen                              31,12
  4. Andrea Kataja                                   31,97
  5. Essi Suni                                         33,03
  6. Ella Suni                                          34,29
  7. Pinja Pasi                                        35,90
  8. Maria Tasa                                       36,77
  9. Meri-Tuuli Hyönä                              36,91
  10. Emma Vanhala                                 38,53
  11. Jaroslava Dubok                               38,66
  12. Enni Kolari                                       40,78
  13. Anastasia Vehviläinen                       44,13
  14. Aada Laakso                                    47,38

 

Pojat 8v 25vu

 

  1. Eino Rahnasto                                   29,08
  2. David Khvatov                                   30,03
  3. Olli Kettunen                                      38,00
  4. Matvei Tervo                                      46,45

 

Tytöt 9v 25vu

 

  1. Helmi Jokinen                                    22,06
  2. Erin Hartikainen                                 25,50
  3. Petra Silvennoinen                             32,91
  4. Viivi Vapalahti                                    33,47

 

Pojat 9v 25vu

  1. Aatu Stenroth                                    27,69
  2. Jiri Hartikainen                                   28,23
  3. Atte Luukkonen                                 31,21
  4. Niki Podolyan                                    32,42
  5. Roni Montonen                                  39,29
  6. Ville Joukainen                                  39,48

 

Tytöt 10v 25vu

  1. Lyyti Haapanen                                  21,01
  2. Emilia Ruusu                                     22,00
  3. Nea Ihalainen                                     24,41
  4. Sanni Kaukonen                                 26,12
  5. Fiia Suur-uski                                    26,76
  6. Miia Minkkinen                                   26,86
  7. Emilia Skyttä                                     28,53
  8. Pinja Pousi                                        29,21
  9. Eveliina Berghald                               30,47

 

Pojat 10v 25vu

 

  1. Aleksi Korpela                                   21,28
  2. Mikael Korpela                                   27,01
  3. Daniel Revin                                      27,31
  4. Ivan Chukhlevov                                29,06
  5. Joel Rissanen                                   33,10
  6. Joosa Brusila                                    35,11

 

Tytöt 11v 25vu

 

  1. Siiri Kuparinen                                   20,14
  2. Aliisa Laakso                                    21,36
  3. Venla Kylmälä                                   24,02
  4. Taru Toivonen                                    24,56
  5. Venla Suur-Uski                                 27,26

 

Pojat 11v 25vu

 

  1. Toni Muurman                                    19,87
  2. Juho Hoikkala                                    20,23
  3. Tomi Kuparinen                                  20,33
  4. Veeti Dufva                                        20,56
  5. Jasper Päärni                                    20,64
  6. Johannes Kauppinen                          21,75
  7. Arttu Elsinen                                      25,00
  8. Miro Lalu                                            43,16

 

Tytöt 12v 25vu                       

  1. Kaarina Leppä                                     19,87

 

Pojat 12v 25vu

  1. Rasmus Hämäläinen                         19,33
  2. Petrus Tasa                                      19,41
  3. Tomi Luukkonen                               20,85

 

Tytöt 13v 50vu

  1. Annika Vuorinen                                47,89
  2. Liina Kekäläinen                                49,98

 

Pojat 13v 50vu

  1. Antti Rosendahl                                 39,89
  2. Rasmus Päärni                                 40,11
  3. Anton Korpela                                   46,47
  4. Eemeli Korhonen                              48,38

 

Tytöt 15v 50vu

 

  1. Hanna Lahtela                                   36,75
  2. Rosa Garces                                     39,92

 

Pojat 15v 50vu

  1. Eero Soikkeli                                      37,96
  2. Ivan Churkin                                      38,90
  3. Alex Tervo                                         45,15

 

Pojat 16v 50vu

  1. Juuso Liikkanen                                33,41

 

Kilpauimareiden sarja 50vu (suluissa ikäsarja)    

 

  1. Roope Pakkanen (M)                        28,63 (su)
  2. Ella Järvela (T15)                             30,40
  3. Toni Kougappi (P15)                         30,75
  4. Lauri Tolvanen  (P13)                        30,88
  5. Sasa Seppälä (P18)                         32,40 (su)
  6. Rivhard Gullsten (P15)                     32,75
  7. Akseli Korhonen (P15)                     33,47
  8. Fanny Puska (T15)                          33,87
  9. Benjamin Kangas (P14)                    33,97(su)
  10. Minna Musikka (T14)                        34,96
  11. Nesja Seppälä (P16)                         35,02 (su)
  12. Kiira Tulkki ( T13)                             39,41
  13. Camilla Telmanova (T12)                  40,53

 

                                                     

   

                               

Pikkualtaan osallistujat

 

Martti Ahonen                             Riku Kuparinen                          Sara Kujala

Maria Suortti                               Benjamin Sykkö                         Darja Vehviläinen

Tiitu Takanen                              Samuli Kiiski                               Nanna Joukainen

Minea Sutela                              Milla Nummelin                          Sara Helminen

Tuomas Viipuri                            Neea Soikkeli                             Tiia Akkila

Tiia Rytkölä                                Milo Montonen                           Adele Warsell

Lili Koskimies                             Konsta Koskimies                     Georg Kaaret

Jesse Jääskeläinen                    Jasmin Jääskeläinen                   Miro Aatola

Niilo Posti                                   Leo Teittinen                              Nelly Hoikkala

Aada Vanhala                            Helmi Heikkilä                            Onni Silvennoinen

Minea Ruusu                             Kerttu Puhakka                          Katariina Tasa

Sofia Rantanen                          Karo Lalu                                    Sisu Virtanen

Lauri Jokimies                          Jonny Halonen                          Mauri Mänttäri

Pihla Jokinen                            Venla Liikkanen                         Dana Garces

Niilo Rahnasto                           Ella Kutvonen                            Samuel Ensola

Nea Salo                                  Jesse Salo                                 Minja Mylläri

Paavo Kuittinen                         Irene Kuittinen                           Krista Anttila

Janni Anttila                             Aino Toikka                                Onni Kajasranta

Joona Hinkkanen                      Enni Aalto                                  Sonja Ahola

Joona Vaara                              Veera Vaara                              Iina Soininen

Jere Seppälä                             Matilda Soinisalo                       Veeti Koukila

Valtteri Koukila                          Roopa Maaskola                       Peppi Stolt

Sampo Stolt                              Annika Kettunen                        Onni Salovirta

Eveliina Parviainen                   Meeri Parviainen                       Renja Klemm

Mette-Maria Schulz                   Aatu Ahonen                             Joona Ahonen

Luka Porkka                             Veeti Hallivuo                            Olivia Kerkelä

Nette Kerkelä